2988 odmian · 10 sklepów
kanaba.pl
Auto Apple Bananas 1 / 1
Auto Apple Bananas
00 Seeds Bank

Nasiona marihuany Auto Apple Bananas

Auto Apple Bananas od 00 Seeds Bank: feminizowany automat z 24% THC, cykl 75-80 dni, plon 450-500 g/m2 i wysokość 70-85 cm w namiocie. Sprawdź oferty.

Feminizowane Autoflowering
24%
THC
450
g/m²
70
cm
75
Dni uprawy
Wybierz opakowanie
2 z 2 sklepów ma tę wielkość2 z 2 sklepów ma tę wielkość
Najtaniej — Tanie Sianie
18,42 zł / nasiono
55,25 zł
za 3 nasiona
Najtaniej — Tanie Sianie
14,96 zł / nasiono
74,80 zł
za 5 nasion

Ceny aktualizowane codziennie.

Ceny we wszystkich sklepach

4 ofert w 2 sklepach

Sklepy posortowane od najniższej ceny za nasiono. Podświetlona komórka to najtańsza oferta w kolumnie, a wybrane opakowanie jest wyróżnione ramką. Pod kwotą paczki cena za nasiono.

Sortowanie: najniższa cena za nasiono
Tanie Sianie NAJTANIEJ od 14,96 zł/nas.
3 nasionaNAJTANIEJ Dostępny 55,25 zł 18,42 zł/nas. Kup
5 nasionNAJTANIEJ Dostępny 74,80 zł 14,96 zł/nas. Kup
Pan Pestka od 18,00 zł/nas.
3 nasiona Dostępny 67,00 zł 22,33 zł/nas. Kup
5 nasion Dostępny 90,00 zł 18,00 zł/nas. Kup

Podobne odmiany

Zbliżony profil efektów, aromatów i genetyki — sprawdź, czy któraś nie wychodzi taniej.

Auto Apple Bananas to feminizowana odmiana automatyczna 00 Seeds Bank, samokwitnąca siostra fotoperiodycznej Apple Bananas z tego samego katalogu. Karta hodowcy podaje 24 procent THC, plon od 450 do 500 gramów z metra kwadratowego i niską roślinę, która w pomieszczeniu dorasta do 70-85 centymetrów. Od kiełkowania do zbioru mija według producenta od 75 do 80 dni.

Co 00 Seeds Bank mówi o Auto Apple Bananas

Hiszpański bank publikuje przy tej odmianie wyłącznie blok parametrów: moc, plon, czas i wysokość dla uprawy w pomieszczeniu oraz na zewnątrz. Nie ma opisu, rodowodu ani profilu aromatu czy działania, a karta wersji fotoperiodycznej jest równie oszczędna, więc nie ma skąd tych informacji uzupełnić bez zgadywania. Dlatego na tej stronie nie przypisujemy odmianie rodziców, smaków ani efektów i nie łączymy jej z odmianami o podobnie brzmiącej nazwie od innych hodowców, bo 00 Seeds Bank takiego związku nie deklaruje.

Ile trwa uprawa Auto Apple Bananas

Wartość 75-80 dni jest na karcie podpisana jako kwitnienie, ale u tego producenta ta sama rubryka w tabelach automatów oznacza cały cykl: przy Auto Purple Punch te same 60-70 dni figurują raz jako czas całej uprawy, a raz jako czas kwitnienia. Czytamy ją więc jako czas od kiełkowania do zbioru. Dla porównania fotoperiodyczna Apple Bananas kwitnie od 56 do 63 dni, a do tego dochodzi jeszcze kilka tygodni wzrostu. Automat nie wymaga też przestawiania oświetlenia na dwanaście godzin.

Auto Apple Bananas w namiocie i w gruncie

Pod dachem roślina zatrzymuje się na 70-85 centymetrach i oddaje od 450 do 500 gramów z metra kwadratowego, czyli około 50 gramów mniej niż wersja fotoperiodyczna. Na zewnątrz rośnie tylko nieznacznie wyżej, do 100-120 centymetrów, podczas gdy fotoperiodyczna siostra dochodzi tam do 220-250 centymetrów. Producent podaje możliwość zbioru od kwietnia do listopada: siew nie zależy od długości dnia, więc na balkonie albo działce da się zaplanować więcej niż jeden cykl w sezonie.

Moc Auto Apple Bananas na tle automatów 00 Seeds Bank

Dwadzieścia cztery procent THC to czołówka automatycznej linii tego banku. Więcej producent deklaruje tylko przy Auto Oreoz (28 procent) i Auto Gorilla (25 procent), tyle samo przy Auto Biscotti Zkittlez i Auto Mimosie. Starsze automaty z oferty 00 Seeds Bank, jak Auto Blueberry czy Auto Chocolate Skunk, mieszczą się w przedziale 17-18 procent. Fotoperiodyczna Apple Bananas ma 26 procent, więc między siostrami są dwa punkty różnicy.

Dla kogo jest Auto Apple Bananas

To propozycja dla osoby, która szuka mocnego automatu do małej przestrzeni i nie potrzebuje opisu smaku przed zakupem. Niska sylwetka pozwala uprawiać ją w namiocie bez podwiązywania, a szeroki termin siewu daje swobodę planowania na zewnątrz. Kto ma czas na dłuższą uprawę i zależy mu na większym plonie, powinien rozważyć fotoperiodyczną Apple Bananas. Nasiona są feminizowane i sprzedawane w opakowaniach po 3, 5, 25 i 100 sztuk.

Najczęstsze pytania

Karta 00 Seeds Bank podaje 24 procent THC. Fotoperiodyczna Apple Bananas tego samego banku ma 26 procent.
Od 75 do 80 dni. Hodowca podpisuje tę wartość jako kwitnienie, ale w tabelach jego automatów ta rubryka oznacza cały cykl od kiełkowania do zbioru.
W pomieszczeniu od 70 do 85 centymetrów, na zewnątrz od 100 do 120 centymetrów.
00 Seeds Bank nie publikuje rodowodu ani tej odmiany, ani jej fotoperiodycznej siostry, dlatego nie przypisujemy jej rodziców.

Odmiany od 00 Seeds Bank

Inne genetyki tego seedbanku w porównywarce.

Opinie o odmianie

0 opinii
Uprawiałeś tę odmianę?
Napisz, jak rosła i jak działa — pomożesz innym wybrać.
Kliknij gwiazdki
Opinie dotyczą uprawy i właściwości odmiany. Publikujemy je po weryfikacji.
Jeszcze nikt nie ocenił tej odmiany

Uprawiałeś ją? Twoja opinia będzie pierwsza i pomoże innym wybrać.

Porównaj z inną odmianą

Nie możesz się zdecydować? Zestaw do 3 odmian obok siebie: THC, plon, czas kwitnienia i najniższą cenę za nasiono.

Auto Apple Bananas
od 14,96 zł / nasiono
2 sklepy · 4 ofert
Zobacz ceny