2370 odmian · 11 sklepów
kanaba.pl
Gorilla Glue 1 / 1
Gorilla Glue
Seed Stockers

Nasiona marihuany Gorilla Glue

Gorilla Glue GG#4 od Seed Stockers: Chems Sister x Sour Dubb x Chocolate Diesel, kwitnienie 9 tygodni, THC 20-26 procent i rekordowa ilosc zywicy.

Feminizowane Fotoperiodyczne Przewaga indica
20%
THC
63
Dni
Wybierz opakowanie
2 z 2 sklepów ma tę wielkość2 z 2 sklepów ma tę wielkość2 z 2 sklepów ma tę wielkość2 z 2 sklepów ma tę wielkość1 z 2 sklepów ma tę wielkość1 z 2 sklepów ma tę wielkość1 z 2 sklepów ma tę wielkość
Najtaniej — Nasiona Marihuany
45,00 zł / nasiono
45,00 zł
za 1 nasiono
Najtaniej — Nasiona Marihuany
29,67 zł / nasiono
89,00 zł
za 3 nasiona
Najtaniej — Nasiona Marihuany
23,80 zł / nasiono
119,00 zł
za 5 nasion
Najtaniej — Nasiona Marihuany
20,92 zł / nasiono
523,00 zł
za 25 nasion
Najtaniej — Tanie Sianie
21,80 zł / nasiono
2180,25 zł
za 100 nasion
Najtaniej — Tanie Sianie
15,26 zł / nasiono
3815,65 zł
za 250 nasion
Najtaniej — Tanie Sianie
12,21 zł / nasiono
12209,40 zł
za 1000 nasion

Ceny aktualizowane codziennie · przy 1000 szt. cena za nasiono spada o 73%.

Ceny we wszystkich sklepach

11 ofert w 2 sklepach

Sklepy posortowane od najniższej ceny za nasiono. Podświetlona komórka to najtańsza oferta w kolumnie, a wybrane opakowanie jest wyróżnione ramką. Pod kwotą paczki cena za nasiono.

Sortowanie: najniższa cena za nasiono
Tanie Sianie NAJTANIEJ od 12,21 zł/nas.
1 nasiono Dostępny 65,45 zł 65,45 zł/nas. Kup
3 nasiona Dostępny 130,05 zł 43,35 zł/nas. Kup
5 nasion Dostępny 195,50 zł 39,10 zł/nas. Kup
25 nasion Dostępny 780,30 zł 31,21 zł/nas. Kup
100 nasionNAJTANIEJ Dostępny 2180,25 zł 21,80 zł/nas. Kup
250 nasionNAJTANIEJ Dostępny 3815,65 zł 15,26 zł/nas. Kup
1000 nasionNAJTANIEJ Dostępny 12209,40 zł 12,21 zł/nas. Kup
Nasiona Marihuany od 20,92 zł/nas.
1 nasionoNAJTANIEJ Dostępny 45,00 zł 45,00 zł/nas. Kup
3 nasionaNAJTANIEJ Dostępny 89,00 zł 29,67 zł/nas. Kup
5 nasionNAJTANIEJ Dostępny 119,00 zł 23,80 zł/nas. Kup
25 nasionNAJTANIEJ Dostępny 523,00 zł 20,92 zł/nas. Kup

Podobne odmiany

Zbliżony profil efektów, aromatów i genetyki — sprawdź, czy któraś nie wychodzi taniej.

Gorilla Glue od Seed Stockers to feminizowana odmiana z przewagą indiki, którą hodowca prowadzi pod firmowym oznaczeniem GG#4. Jej znakiem rozpoznawczym jest ilość żywicy: to od lepkości szczytów, potrafiącej unieruchomić nożyce w trakcie zbioru, wzięła się nazwa całej linii.

Rodowód Gorilla Glue od Seed Stockers

Za odmianą stoi potrójna krzyżówka: Chems Sister, Sour Dubb i Chocolate Diesel. To układ opracowany w Stanach Zjednoczonych przez GG Strains, który w ciągu kilku lat awansował z ciekawostki do rangi współczesnego klasyka porównywanego z Jack Herer czy Amnesią. Seed Stockers wydaje własną, feminizowaną selekcję tej genetyki, zachowując oryginalne proporcje rodowodu.

Aromat i działanie Gorilla Glue

Tabela producenta opisuje profil dwoma słowami: ziemisty i kwaśny. W praktyce jest to gęsty, ostry zapach z sosnowym tłem, który przy suszeniu wypełnia całe pomieszczenie. Efekt hodowca określa jako pogodne rozluźnienie, ale ostrzega jednocześnie przed samą mocą: THC mieści się w wysokim paśmie od dwudziestu do dwudziestu sześciu procent, a osoby opisujące tę odmianę zwykle wspominają o ciężkim, przygważdżającym do kanapy odprężeniu, w którym prędko pojawia się senność.

Uprawa Gorilla Glue i jej plon

Kwitnienie trwa dziewięć tygodni, a odmiana radzi sobie zarówno pod dachem, jak i na wolnym powietrzu. Producent opisuje rośliny jako zwarte, o krótkich międzywęźlach i mocno oblepionych żywicą szczytach, a plon określa jako bardzo duży. Ta sama lepkość, która buduje reputację odmiany, bywa jednak utrudnieniem: przy gęstych szczytach warto pilnować obiegu powietrza w ostatnich tygodniach.

Nagrody Gorilla Glue od Seed Stockers

Karta hodowcy wymienia dwa wyróżnienia dla tej konkretnej selekcji: pierwsze miejsce w kategorii hybryd w plebiscycie European Plant of the Year magazynu Soft Secrets oraz pierwszą lokatę w kategorii najlepszego rosinu w konkursie Flores del Sur. Ta druga nagroda jest tu wymowna, bo bezpośrednio dotyczy wydajności żywicy.

Dla kogo jest Gorilla Glue

Seed Stockers oznacza tę odmianę jako propozycję dla zaawansowanych i jest to raczej wskazówka dotycząca mocy niż trudności uprawy. Sama roślina jest wdzięczna w prowadzeniu, ale osoby o niskiej tolerancji odczują efekt bardzo wyraźnie, dlatego rozsądniej sięgać po nią wieczorem niż w środku dnia. W katalogu marki obok tej wersji fotoperiodycznej stoi automat GG4 Auto, zbudowany na tym samym rdzeniu genetycznym z domieszką NY Diesel Auto i skrócony do około dziesięciu tygodni pełnego cyklu. Jeżeli zależy ci na klasycznym przebiegu uprawy i możliwości wydłużenia wegetacji, wersja feminizowana daje nad tym pełną kontrolę.

Najczęstsze pytania

Tak. Hodowca prowadzi tę odmianę pod oznaczeniem GG#4 i podaje ją jako feminizowaną wersję klasycznej genetyki znanej szerzej jako Gorilla Glue.
To potrójna krzyżówka Chems Sister, Sour Dubb i Chocolate Diesel, czyli układ odpowiadający oryginalnej amerykańskiej wersji tej odmiany.
Dziewięć tygodni według tabeli specyfikacji Seed Stockers. Odmiana nadaje się do uprawy pod dachem i na wolnym powietrzu.
Selekcja Seed Stockers ma pierwsze miejsce w kategorii hybryd w plebiscycie European Plant of the Year magazynu Soft Secrets oraz pierwszą lokatę za najlepszy rosin w konkursie Flores del Sur.
Wersja opisywana tutaj jest fotoperiodyczna i kwitnie dziewięć tygodni. Automat GG4 Auto ma dodatkowo w rodowodzie NY Diesel Auto i kończy pełny cykl w około dziesięć tygodni od nasiona.

Odmiany od Seed Stockers

Inne genetyki tego seedbanku w porównywarce.

Opinie o odmianie

0 opinii
Uprawiałeś tę odmianę?
Napisz, jak rosła i jak działa — pomożesz innym wybrać.
Kliknij gwiazdki
Opinie dotyczą uprawy i właściwości odmiany. Publikujemy je po weryfikacji.
Jeszcze nikt nie ocenił tej odmiany

Uprawiałeś ją? Twoja opinia będzie pierwsza i pomoże innym wybrać.

Porównaj z inną odmianą

Nie możesz się zdecydować? Zestaw do 3 odmian obok siebie: THC, plon, czas kwitnienia i najniższą cenę za nasiono.

Gorilla Glue
od 12,21 zł / nasiono
2 sklepy · 11 ofert
Zobacz ceny