4024 odmian · 9 sklepów
kanaba.pl
The Church 1 / 1
The Church
Green House Seeds

Nasiona marihuany The Church · Green House Seeds

The Church od Green House Seeds: szwajcarska sativa, Super Skunk i Northern Lights, 20% THC, 8 tygodni kwitnienia, do 800 g/m² i wyjątkowa odporność na pleśń.

Feminizowane Fotoperiodyczne Indica / Sativa
20%
THC
800
g/m²
56
Dni
Wybierz opakowanie
3 z 7 sklepów ma tę wielkość6 z 7 sklepów ma tę wielkość7 z 7 sklepów ma tę wielkość7 z 7 sklepów ma tę wielkość
Najtaniej — Sidbank.pl
40,80 zł / nasiono
40,80 zł
za 1 nasiono
Najtaniej — Grow Seed
20,53 zł / nasiono
61,60 zł
za 3 nasiona
Najtaniej — Tanie Sianie
15,30 zł / nasiono
76,50 zł
za 5 nasion
Najtaniej — Tanie Sianie
13,43 zł / nasiono
134,30 zł
za 10 nasion

Ceny aktualizowane codziennie · przy 10 szt. cena za nasiono spada o 67%.

Ceny we wszystkich sklepach

23 ofert w 7 sklepach

Sklepy posortowane od najniższej ceny za nasiono. Podświetlona komórka to najtańsza oferta w kolumnie, a wybrane opakowanie jest wyróżnione ramką. Pod kwotą paczki cena za nasiono.

Sortowanie: najniższa cena za nasiono
Tanie Sianie NAJTANIEJ od 13,43 zł/nas.
5 nasionNAJTANIEJ Dostępny 76,50 zł 15,30 zł/nas. Kup
10 nasionNAJTANIEJ Dostępny 134,30 zł 13,43 zł/nas. Kup
Grow Seed od 17,20 zł/nas.
3 nasionaNAJTANIEJ Dostępny 61,60 zł 20,53 zł/nas. Kup
5 nasion Dostępny 94,40 zł 18,88 zł/nas. Kup
10 nasion Dostępny 172,00 zł 17,20 zł/nas. Kup
Sidbank.pl od 23,88 zł/nas.
1 nasionoNAJTANIEJ Dostępny 40,80 zł 40,80 zł/nas. Kup
3 nasiona Dostępny 91,80 zł 30,60 zł/nas. Kup
5 nasion Dostępny 128,35 zł 25,67 zł/nas. Kup
10 nasion Dostępny 238,85 zł 23,88 zł/nas. Kup
GanjaFarmer od 24,73 zł/nas.
1 nasiono Dostępny 42,24 zł 42,24 zł/nas. Kup
3 nasiona Dostępny 95,04 zł 31,68 zł/nas. Kup
5 nasion Dostępny 132,88 zł 26,58 zł/nas. Kup
10 nasion Dostępny 247,28 zł 24,73 zł/nas. Kup
Pan Pestka od 28,80 zł/nas.
1 nasiono Dostępny 50,00 zł 50,00 zł/nas. Kup
3 nasiona Dostępny 113,00 zł 37,67 zł/nas. Kup
5 nasion Dostępny 158,00 zł 31,60 zł/nas. Kup
10 nasion Dostępny 288,00 zł 28,80 zł/nas. Kup
Holenderski Skun od 29,25 zł/nas.
3 nasiona Dostępny 112,50 zł 37,50 zł/nas. Kup
5 nasion Dostępny 157,50 zł 31,50 zł/nas. Kup
10 nasion Dostępny 292,50 zł 29,25 zł/nas. Kup
MegaNasiona od 30,00 zł/nas.
3 nasiona Dostępny 115,00 zł 38,33 zł/nas. Kup
5 nasion Dostępny 160,00 zł 32,00 zł/nas. Kup
10 nasion Dostępny 300,00 zł 30,00 zł/nas. Kup

Podobne odmiany

Zbliżony profil efektów, aromatów i genetyki — sprawdź, czy któraś nie wychodzi taniej.

The Church to feminizowana hybryda Green House Seeds o proporcji 60% indiki i 40% sativy, zbudowana z trzech składników: szwajcarskiej sativy, Super Skunka i Northern Lights. Hodowca nazywa ją najpopularniejszą rośliną do uprawy na zewnątrz w swoim katalogu. Badanie laboratoryjne wykazało 20,28% THC przy 0,16% CBD i 0,16% CBN.

The Church – odmiana do trudnych warunków

Każdy z rodziców ma tu swoje zadanie. Szwajcarska sativa wnosi odporność na pleśń, Super Skunk wigor i duże kwiaty, a Northern Lights moc. Dzięki temu The Church dobrze znosi bardzo wilgotny klimat, w którym inne odmiany łapią szarą pleśń, ale radzi sobie też w suchych warunkach, gdy korzenie schodzą głęboko po wodę. Hodowca wskazuje również na dobrą odporność na szkodniki. To roślina, która wybacza błędy i nieprzewidywalną pogodę.

Uprawa The Church w domu i na zewnątrz

Pokrój jest krzaczasty, w kształcie choinki, z mocnymi gałęziami gotowymi utrzymać duże kwiaty i znieść podmuchy wiatru. W pomieszczeniu kwitnienie trwa 8 tygodni, a plon sięga do 800 g/m²; hodowca poleca siatkę ScrOG lub technikę LST. Na zewnątrz zbiór przypada na koniec września, z wydajnością do 900 g z rośliny. Kwiaty są gęste, pokryte grubą warstwą żywicy i mają mało liści, co skraca trymowanie. W dobrych warunkach poziom THC dochodzi do 20–22%.

Aromat i działanie The Church

Zapach jest ostry i zdradza skunkowe pochodzenie. Na wdechu pojawiają się słodkie nuty czerwonych owoców, a na wydechu Northern Lights dokłada korzenność i niemal metaliczny posmak. Działanie zaczyna się od wyraźnego, indykowego uczucia w ciele, które stopniowo przechodzi w długi, mózgowy haj. Hodowca podkreśla, że nie ma tu efektu przyklejenia do kanapy – odmiana nadaje się na spotkania towarzyskie i do pracy twórczej.

Hodowca od początku pokazuje ją jako wybór na trudne warunki uprawy i właśnie dlatego jest najchętniej wybieraną rośliną do ogrodu w całym katalogu Green House. Dobrze sprawdza się również pod lampą, gdzie zwarty, choinkowy pokrój łatwo rozprowadzić w siatce.

Dla kogo jest The Church od Green House Seeds

To jeden z najpewniejszych wyborów do ogrodu w wilgotnym klimacie, gdzie jesienne deszcze zwykle niszczą zbite kwiaty mniej odpornych odmian. Docenią ją początkujący, którzy potrzebują rośliny odpornej na błędy, oraz osoby szukające towarzyskiego, kreatywnego działania bez ciężkiego zamulenia.

Najczęstsze pytania

To połączenie szwajcarskiej sativy, Super Skunka i Northern Lights, z proporcją 60% indiki i 40% sativy.
Tak, hodowca opisuje ją jako bardzo odporną na pleśń i grzyby, idealną do wilgotnego klimatu.
W pomieszczeniu 8 tygodni z plonem do 800 g/m²; na zewnątrz zbiór przypada na koniec września.
Badanie laboratoryjne wykazało 20,28% THC; hodowca podaje, że w dobrych warunkach poziom dochodzi do 20–22%.

Odmiany od Green House Seeds

Inne genetyki tego seedbanku w porównywarce.

Opinie o odmianie

0 opinii
Uprawiałeś tę odmianę?
Napisz, jak rosła i jak działa — pomożesz innym wybrać.
Kliknij gwiazdki
Opinie dotyczą uprawy i właściwości odmiany. Publikujemy je po weryfikacji.
Jeszcze nikt nie ocenił tej odmiany

Uprawiałeś ją? Twoja opinia będzie pierwsza i pomoże innym wybrać.

Porównaj z inną odmianą

Nie możesz się zdecydować? Zestaw do 3 odmian obok siebie: THC, plon, czas kwitnienia i najniższą cenę za nasiono.

The Church
od 13,43 zł / nasiono
7 sklepów · 23 ofert
Zobacz ceny