2988 odmian · 10 sklepów
kanaba.pl
Critical Herer Auto 1 / 1
Critical Herer Auto
Ketama Seeds

Nasiona marihuany Critical Herer Auto

Critical Herer Auto od Ketama Seeds: samokwitnąca wersja Critical Herer, 10-14% THC, 70-75 dni od kiełkowania do zbioru. Cytrusy, kadzidło i przyprawy.

Feminizowane Autoflowering Przewaga Sativa
10%
THC
70
Dni uprawy
Wybierz opakowanie
1 z 1 sklepów ma tę wielkość
Najtaniej — Grow Seed
21,87 zł / nasiono
65,60 zł
za 3 nasiona

Ceny aktualizowane codziennie.

Ceny we wszystkich sklepach

1 ofert w 1 sklepie

Sklepy posortowane od najniższej ceny za nasiono. Podświetlona komórka to najtańsza oferta w kolumnie, a wybrane opakowanie jest wyróżnione ramką. Pod kwotą paczki cena za nasiono.

Sortowanie: najniższa cena za nasiono
Grow Seed NAJTANIEJ od 21,87 zł/nas.
3 nasionaNAJTANIEJ Dostępny 65,60 zł 21,87 zł/nas. Kup

Podobne odmiany

Zbliżony profil efektów, aromatów i genetyki — sprawdź, czy któraś nie wychodzi taniej.

Critical Herer Auto to feminizowana odmiana samokwitnąca Ketama Seeds, automatyczna wersja Critical Herer z przewagą sativy. Hodowca skrzyżował elitarny klon Critical Herer z rośliną ze swojej biblioteki genetycznej, której tożsamość woli zachować w tajemnicy. Karta podaje 10-14% THC i 70-75 dni do zbioru, tyle samo pod dachem, co na zewnątrz.

Critical Herer Auto a fotoperiodyczna Critical Herer od Ketama Seeds

Fotoperiodyczna Critical Herer to krzyżówka Critical Mass z Jack Herer: roślina średnia do dużej, z 60 dniami kwitnienia i 14-18% THC. Wersja automatyczna jest średniej wielkości, wcześnie przechodzi w kwitnienie i zamyka cały cykl od kiełkowania w 70-75 dniach. Na zewnątrz angielska karta podaje zbiory od kwietnia do października. Za szybkość płaci się mocą: 10-14% THC to wyraźnie mniej niż u wersji fotoperiodycznej.

Uprawa Critical Herer Auto

Roślina jest mocna i żywotna, a zbite kwiatostany pokrywa gruba warstwa żywicy. Jak przy wersji fotoperiodycznej, hodowca zaleca pod dachem lampy 600 W. Na zewnątrz plon to według karty 120-240 g z rośliny. Plonu pod dachem nie da się jednoznacznie odczytać: hiszpańska karta podaje 70-180 g z metra kwadratowego, a angielska te same liczby w gramach z rośliny. W łagodnym klimacie odmiana daje dobre zbiory w gruncie, a w chłodniejszych rejonach w szklarni.

Aromat i działanie Critical Herer Auto

Aromat odziedziczyła po Critical Herer: cytrusy, kadzidło, drewno i przyprawy. Działanie jest mocne, bardziej mózgowe niż fizyczne i długotrwałe, w tabeli opisane jako kreatywne i relaksujące. CBD karta podaje słownie jako średnio-wysokie, a wrażliwość na grzyby jako wysoką.

Pożywki i plon Critical Herer Auto na tle wersji foto

Widełki nawożenia są identyczne jak u fotoperiodycznej siostry: we wzroście EC 0,6-0,9 mS w ziemi i 1,1-1,4 mS w hydroponice, w kwitnieniu 0,9-1,4 mS i 1,4-2,2 mS, przy pH 6,5. Różnica jest w skali — Critical Herer daje w gruncie do 1200 g z rośliny, a wersja automatyczna 120-240 g. Cechę samokwitnienia wnosi nienazwana roślina z biblioteki hodowcy.

Dla kogo jest Critical Herer Auto

Dla osób, które chcą klasycznego posmaku Jack Herer i szybkiego zbioru bez sterowania długością dnia. Hodowca podkreśla, że to bardzo silna roślina, którą z powodzeniem uprawiają zarówno doświadczeni, jak i początkujący. Wysoka wrażliwość na grzyby oznacza jednak, że w wilgotnym klimacie trzeba pilnować przewiewu, a obfite oświetlenie pod dachem to warunek dobrego plonu.

Najczęstsze pytania

Z elitarnego klonu Critical Herer skrzyżowanego z rośliną z biblioteki Ketama Seeds, której nazwy hodowca nie ujawnia.
Karta podaje 70-75 dni do zbioru, tyle samo pod dachem i na zewnątrz — to pełny cykl od kiełkowania.
Na zewnątrz 120-240 g z rośliny. Plon pod dachem (70-180 g) karta hiszpańska podaje z metra kwadratowego, a angielska z rośliny.
Według karty 10-14% THC, mniej niż fotoperiodyczna Critical Herer (14-18%).

Odmiany od Ketama Seeds

Inne genetyki tego seedbanku w porównywarce.

Opinie o odmianie

0 opinii
Uprawiałeś tę odmianę?
Napisz, jak rosła i jak działa — pomożesz innym wybrać.
Kliknij gwiazdki
Opinie dotyczą uprawy i właściwości odmiany. Publikujemy je po weryfikacji.
Jeszcze nikt nie ocenił tej odmiany

Uprawiałeś ją? Twoja opinia będzie pierwsza i pomoże innym wybrać.

Porównaj z inną odmianą

Nie możesz się zdecydować? Zestaw do 3 odmian obok siebie: THC, plon, czas kwitnienia i najniższą cenę za nasiono.

Critical Herer Auto
od 21,87 zł / nasiono
1 sklep · 1 ofert
Zobacz ceny