3305 odmian · 10 sklepów
kanaba.pl
Divorce Cake 1 / 1
Divorce Cake
Atlas Seed

Nasiona marihuany Divorce Cake

Divorce Cake od Atlas Seed: Wedding Crashers × Gelato 41. Odmiana full term, kwitnienie 63–70+ dni, wysoki plon i aromat winogron z waniliowym ciastem.

Feminizowane Fotoperiodyczne
20%
THC
63
Dni
Wybierz opakowanie
1 z 1 sklepów ma tę wielkość
Najtaniej — Pan Pestka
54,40 zł / nasiono
272,00 zł
za 5 nasion

Ceny aktualizowane codziennie.

Ceny we wszystkich sklepach

1 ofert w 1 sklepie

Sklepy posortowane od najniższej ceny za nasiono. Podświetlona komórka to najtańsza oferta w kolumnie, a wybrane opakowanie jest wyróżnione ramką. Pod kwotą paczki cena za nasiono.

Sortowanie: najniższa cena za nasiono
Pan Pestka NAJTANIEJ od 54,40 zł/nas.
5 nasionNAJTANIEJ Dostępny 272,00 zł 54,40 zł/nas. Kup

Podobne odmiany

Zbliżony profil efektów, aromatów i genetyki — sprawdź, czy któraś nie wychodzi taniej.

Divorce Cake to feminizowana odmiana Atlas Seed z linii full term, zbudowana na dwóch deserowych rodzinach: Wedding Crashers i Gelato. Hodowca wybrał klon Wedding Crashers o wysokiej mocy i skrzyżował go z selekcją Gelato o ponadprzeciętnym profilu terpenowym. Wynikiem są gęste, mocne kwiaty o zapachu winogron i waniliowego ciasta z miękkim akcentem paliwa.

Rodowód Divorce Cake

Karta zapisuje rodowód jako Wedding Crasher × Gelato 41, a w opisie hodowca rozpisuje Wedding Crashers jako Wedding Cake × Purple Punch. Z tej strony przychodzi winogronowy, ciastowy charakter, a Gelato 41 dokłada terpeny i moc. Ta sama selekcja Gelato 41 występuje w innych odmianach Atlas Seed, między innymi w Banana Cream Sundae i Cheetah the Hut.

Skąd nazwa Divorce Cake

Atlas Seed nie ukrywa, że nazwa jest żartem: odmiana ma w rodowodzie „ciasto weselne”, więc nazwano ją ciastem rozwodowym. Hodowca dopisuje, że nie wszystkich to bawi – i prosi o odrobinę luzu. Za żartem stoi jednak konkretna informacja o genetyce: to kolejna odmiana z rodziny Wedding Cake w katalogu marki.

Divorce Cake w uprawie

Karta podaje czas kwitnienia 63–70+ dni, wysoki plon i odporność na pleśń ocenioną jako umiarkowana. Hodowca wyjaśnia, że kwitnienie tej krzyżówki Gelato jest nieco dłuższe właśnie przez wspólne pochodzenie od Wedding Cake. Pole Potency mówi o 20–28% – to pasmo linii, a nie pomiar tej odmiany. Feminizacja deklarowana jest na 99,9–99,96%, wysokości karta nie podaje. Umiarkowana odporność na pleśń i długie kwitnienie oznaczają, że w polskich warunkach lepiej prowadzić ją pod dachem albo w szklarni, gdzie wrześniowa wilgoć nie zagraża gęstym kwiatom.

Dla kogo jest Divorce Cake

To odmiana dla osób, które lubią słodkie, deserowe profile z rodziny Wedding Cake i Gelato, ale chcą w nich wyraźnej nuty winogron i wanilii. Wysoki plon i gęste kwiaty to jej największe atuty, a ceną za nie jest dłuższe kwitnienie. Kto uprawiał już Cosmic Crashers od Atlas Seed, rozpozna tu tę samą rodzinę Wedding Crashers w połączeniu z Gelato.

Divorce Cake a Cosmic Crashers

Wedding Crashers występuje w katalogu Atlas Seed jeszcze w jednej krzyżówce – Cosmic Crashers, gdzie spotyka się z Oreoz zamiast z Gelato 41. To dobre porównanie, bo pokazuje, ile zmienia drugi rodzic. Cosmic Crashers kwitnie według karty od 56 dni i ma doskonałą odporność na pleśń, a Divorce Cake potrzebuje 63–70+ dni i znosi wilgoć tylko umiarkowanie. W zamian daje winogronowo-waniliowy aromat Gelato i wysoki plon.

Najczęstsze pytania

Karta podaje rodowód Wedding Crasher × Gelato 41, gdzie Wedding Crashers to Wedding Cake × Purple Punch.
Atlas Seed podaje 63–70+ dni i zaznacza, że kwitnienie jest nieco dłuższe przez pochodzenie od Wedding Cake.
Winogronami i waniliowym ciastem, z miękkim akcentem paliwa w tle.
Karta ocenia odporność na pleśń jako umiarkowaną, więc gęste kwiaty warto chronić przed jesienną wilgocią.

Odmiany od Atlas Seed

Inne genetyki tego seedbanku w porównywarce.

Opinie o odmianie

0 opinii
Uprawiałeś tę odmianę?
Napisz, jak rosła i jak działa — pomożesz innym wybrać.
Kliknij gwiazdki
Opinie dotyczą uprawy i właściwości odmiany. Publikujemy je po weryfikacji.
Jeszcze nikt nie ocenił tej odmiany

Uprawiałeś ją? Twoja opinia będzie pierwsza i pomoże innym wybrać.

Porównaj z inną odmianą

Nie możesz się zdecydować? Zestaw do 3 odmian obok siebie: THC, plon, czas kwitnienia i najniższą cenę za nasiono.

Divorce Cake
od 54,40 zł / nasiono
1 sklep · 1 ofert
Zobacz ceny