1507 odmian · 11 sklepów
kanaba.pl
Sir Jack 1 / 1
Sir Jack
Exotic Seed

Nasiona marihuany Sir Jack

Sir Jack od Exotic Seed: sativowa Jack Herer S1, 10 tygodni kwitnienia, plon 550-600 g/m2, kadzidlano-cytrynowy smak i bardzo mocne, mózgowe działanie.

Feminizowane Fotoperiodyczne Przewaga Sativa
550
g/m²
70
Dni
Wybierz opakowanie
4 z 4 sklepów ma tę wielkość1 z 4 sklepów ma tę wielkość1 z 4 sklepów ma tę wielkość1 z 4 sklepów ma tę wielkość
Najtaniej — Grow Seed
34,40 zł / nasiono
103,20 zł
za 3 nasiona
Najtaniej — Sidbank.pl
38,00 zł / nasiono
190,00 zł
za 5 nasion
Najtaniej — Sidbank.pl
38,50 zł / nasiono
385,00 zł
za 10 nasion
Najtaniej — Sidbank.pl
25,60 zł / nasiono
640,00 zł
za 25 nasion

Ceny aktualizowane codziennie.

Ceny we wszystkich sklepach

7 ofert w 4 sklepach

Sklepy posortowane od najniższej ceny za nasiono. Podświetlona komórka to najtańsza oferta w kolumnie, a wybrane opakowanie jest wyróżnione ramką. Pod kwotą paczki cena za nasiono.

Sortowanie: najniższa cena za nasiono
Sidbank.pl NAJTANIEJ od 25,60 zł/nas.
3 nasiona Dostępny 115,00 zł 38,33 zł/nas. Kup
5 nasionNAJTANIEJ Dostępny 190,00 zł 38,00 zł/nas. Kup
10 nasionNAJTANIEJ Dostępny 385,00 zł 38,50 zł/nas. Kup
25 nasionNAJTANIEJ Dostępny 640,00 zł 25,60 zł/nas. Kup
Grow Seed od 34,40 zł/nas.
3 nasionaNAJTANIEJ Dostępny 103,20 zł 34,40 zł/nas. Kup
Zamnesia od 43,33 zł/nas.
3 nasiona Dostępny 129,99 zł 43,33 zł/nas. Kup
Nasiona Marihuany od 44,67 zł/nas.
3 nasiona Dostępny 134,00 zł 44,67 zł/nas. Kup

Podobne odmiany

Zbliżony profil efektów, aromatów i genetyki — sprawdź, czy któraś nie wychodzi taniej.

Sir Jack to feminizowana, fotoperiodyczna odmiana marihuany od Exotic Seed, w 70 procentach sativowa, będąca wersją S1 klonu Jack Herer wyselekcjonowanego przez hodowcę około roku 2000. Oznacza to, że roślina została skrzyżowana sama ze sobą, aby przenieść na nasiona cechy pojedynczego, cenionego egzemplarza pochodzącego pierwotnie od Jack Herer z Sensi Seeds. Moc określono jako bardzo wysoką, a plon na 550-600 gramów z metra kwadratowego.

Sir Jack — dlaczego to wersja S1

Klon, na którym oparto Sir Jack, przez lata był jednym z ulubionych w hodowli Exotic Seed. Problem z klonami jest jednak zawsze ten sam: nie da się ich rozesłać w kopercie. Selfing, czyli krzyżowanie rośliny z jej własnym pyłkiem, pozwolił zamknąć tę selekcję w nasionach feminizowanych i udostępnić ją growerom. Rodowód sprowadza się więc do jednego wpisu — Jack Herer S1 — ale za tym wpisem stoi ponad dwie dekady pracy z konkretnym fenotypem.

Uprawa Sir Jack i ryzyko botrytisu

Sir Jack rośnie mocno i tworzy solidną konstrukcję, która utrzymuje ciężar dużych kwiatostanów. Kwitnienie trwa dziesięć tygodni, a w uprawie zewnętrznej zbiór przypada na październik. Hodowca ostrzega przed jednym: kwiatostany są bardzo zbite, więc przy wysokiej wilgotności względnej łatwo o szarą pleśń. Kontrola wilgotności w komorze jest tu więc nie dodatkiem, lecz warunkiem udanego zbioru. W zamian roślina oddaje wyjątkowo dużo żywicy i uchodzi za znakomity materiał na wysokiej jakości Ice-O-Lator.

Aromat i smak Sir Jack

To znak firmowy tej odmiany. Bukiet jest wyraźnie kadzidlany, z czystą, cytrynową kwasowością w tle — smak długo utrzymuje się na podniebieniu i trudno go pomylić z czymkolwiek innym. Właśnie smakowi i działaniu Sir Jack zawdzięcza nagrody zdobyte na przestrzeni lat. CannaConnection opisuje ten profil podobnie: cytrusowa świeżość z wyraźną słodyczą, utrzymująca się długo po sesji. Warto dodać, że intensywność bukietu rośnie wraz z jakością suszenia — przy zbyt szybkim procesie cytrynowa warstwa potrafi się spłaszczyć.

Jak działa Sir Jack

Efekt jest przede wszystkim mózgowy i bardzo intensywny, a dopiero po nim przychodzi bardziej indyczne uczucie w ciele, które nie odbiera jednak sprawności. Hodowca wprost zaznacza, że nie jest to odmiana dla początkujących palaczy — moc opisana jako bardzo wysoka nie jest tu chwytem marketingowym. CannaConnection uzupełnia ten obraz, opisując towarzyszące odczucie ciała jako odprężające i stosunkowo długotrwałe, co czyni Sir Jack odmianą uniwersalną porą dnia. Porównaj oferty sklepów, aby sprawdzić aktualne ceny opakowań.

Najczęstsze pytania

To roślina skrzyżowana z własnym pyłkiem. Dzięki temu cechy wyselekcjonowanego klonu Jack Herer przechodzą do nasion feminizowanych.
Dziesięć tygodni w uprawie wewnętrznej. W gruncie rośliny są gotowe do zbioru w październiku.
Przede wszystkim na wilgotność. Kwiatostany są bardzo zbite, więc przy wysokiej wilgotności względnej rośnie ryzyko pojawienia się szarej pleśni.
Hodowca odradza tę odmianę mniej doświadczonym użytkownikom. Jej moc określono jako bardzo wysoką, a działanie jako silnie mózgowe.

Odmiany od Exotic Seed

Inne genetyki tego seedbanku w porównywarce.

Opinie o odmianie

0 opinii
Uprawiałeś tę odmianę?
Napisz, jak rosła i jak działa — pomożesz innym wybrać.
Kliknij gwiazdki
Opinie dotyczą uprawy i właściwości odmiany. Publikujemy je po weryfikacji.
Jeszcze nikt nie ocenił tej odmiany

Uprawiałeś ją? Twoja opinia będzie pierwsza i pomoże innym wybrać.

Porównaj z inną odmianą

Nie możesz się zdecydować? Zestaw do 3 odmian obok siebie: THC, plon, czas kwitnienia i najniższą cenę za nasiono.

Sir Jack
od 25,60 zł / nasiono
4 sklepy · 7 ofert
Zobacz ceny