1950 odmian · 11 sklepów
kanaba.pl
Super Malawi Haze 1 / 1
Super Malawi Haze
Ace Seeds

Nasiona marihuany Super Malawi Haze

Super Malawi Haze od ACE Seeds: polihybryd 90% sativy, THC 23-28%, Nevilles Haze z lat 90. skrzyzowany z Malawi Killer. Trzy fenotypy, ogromne plony.

Feminizowane Fotoperiodyczne Przewaga Sativa
23%
THC
77
Dni
Wybierz opakowanie
3 z 3 sklepów ma tę wielkość3 z 3 sklepów ma tę wielkość3 z 3 sklepów ma tę wielkość
Najtaniej — Pan Pestka
61,00 zł / nasiono
61,00 zł
za 1 nasiono
Najtaniej — Pan Pestka
54,67 zł / nasiono
164,00 zł
za 3 nasiona
Najtaniej — Pan Pestka
53,20 zł / nasiono
266,00 zł
za 5 nasion

Ceny aktualizowane codziennie · przy 5 szt. cena za nasiono spada o 13%.

Ceny we wszystkich sklepach

9 ofert w 3 sklepach

Sklepy posortowane od najniższej ceny za nasiono. Podświetlona komórka to najtańsza oferta w kolumnie, a wybrane opakowanie jest wyróżnione ramką. Pod kwotą paczki cena za nasiono.

Sortowanie: najniższa cena za nasiono
Pan Pestka NAJTANIEJ od 53,20 zł/nas.
1 nasionoNAJTANIEJ Dostępny 61,00 zł 61,00 zł/nas. Kup
3 nasionaNAJTANIEJ Dostępny 164,00 zł 54,67 zł/nas. Kup
5 nasionNAJTANIEJ Dostępny 266,00 zł 53,20 zł/nas. Kup
Tanie Sianie od 53,20 zł/nas.
1 nasiono Dostępny 61,00 zł 61,00 zł/nas. Kup
3 nasiona Dostępny 164,00 zł 54,67 zł/nas. Kup
5 nasion Dostępny 266,00 zł 53,20 zł/nas. Kup
Nasiona Marihuany od 58,00 zł/nas.
1 nasiono Dostępny 68,00 zł 68,00 zł/nas. Kup
3 nasiona Dostępny 178,00 zł 59,33 zł/nas. Kup
5 nasion Dostępny 290,00 zł 58,00 zł/nas. Kup

Podobne odmiany

Zbliżony profil efektów, aromatów i genetyki — sprawdź, czy któraś nie wychodzi taniej.

Super Malawi Haze to feminizowany polihybryd ACE Seeds o niemal czysto sativowej genetyce (90 procent), ktory powstal z krzyzowania matecznika Nevilles Haze wyselekcjonowanego przez samego Neville w poczatkach lat 90. z najlepszymi fenotypami Malawi Killer. Rezultatem jest wyjatkowo wigorystyczna i wydajna roslina, tworzaca ogromne, bardzo zywiczne kolumny kwiatowe o doskonalej gestosci i swietnym stosunku kwiatow do lisci.

Rodowod Super Malawi Haze: stary Nevilles Haze na afrykanskim spodzie

W tej hybrydzie prowadza terpeny czystych rodzicow Haze A i C, ktore tworza Nevilles Haze: slodkie i kwiatowe aromaty srodkowoamerykanskiej sativy oraz kadzidlane i drzewne nuty klasycznego Haze. Malawi dokłada zywiczny, sfermentowany spod, ktory nadaje calosci glebi i gestosci. ACE Seeds zestawia te odmiane wprost z Purple Haze x Malawi: obie daja najbardziej mozgowy i najmniej narkotyczny efekt w rodzinie Haze i Malawi, ale Super Malawi Haze zostala celowo poprowadzona w strone wiekszej mocy, wieszej wydajnosci i krotszego kwitnienia.

Trzy fenotypy Super Malawi Haze

Poniewaz jest to polihybryd, a nie prawdziwe F1, roslina jest bardziej zmienna. Hodowca wyroznia trzy fenotypy. Pierwszy, hazowy, wierny cechom matecznika Nevilles Haze - wysoki, super wigorystyczny, o ogromnych plonach, kwitnie 85-90 dni. Drugi, malawijski, rozpoznawalny po zlocisto-srebrzystym wygladzie w dojrzewaniu i oleistych, drzewnych aromatach, kwitnie okolo 85 dni. Trzeci, zblizony do czystego Haze, wystepuje rzadziej niz w dziesieciu procentach przypadkow, jest wyzszy i mniej wydajny, a kwitnie od 90 nawet do 120 dni.

Uprawa Super Malawi Haze pod lampa

To wysoka, mocno rozgaleziona sativa, ktora potrzebuje przestrzeni. ACE Seeds zaleca przelaczenie na kwitnienie po okolo 15 dniach od siewu oraz fotoperiod 11 godzin swiatla na 13 godzin ciemnosci, zeby przyspieszyc zawiazywanie kwiatow i uniknac ponownego kwitnienia albo nadmiernego rozciagniecia na starcie. Odmiana swietnie reaguje na przyciananie, wiec sprawdza sie i w SOG, i w SCROG.

Efekt Super Malawi Haze od ACE Seeds

Dzialanie jest bardzo mocne, mozgowe, kreatywne i energetyzujace, o duzej jakosci i dlugim czasie trwania. Motywuje zarowno do aktywnosci fizycznej, jak i do glebokiej introspekcji. W profilu terpenowym prowadzi beta-pinen, a za nim ida alfa-pinen, beta-mircen i limonen; wsrod seskwiterpenow dominuja beta-kariofilen i alfa-humulen, z domieszka guaiolu.

Odpornosc na botrytis hodowca ocenia jako wysoka, na chlod jako srednia do wysokiej, a na upaly jako wysoka - odmiana lubi mocne swiatlo i cieplo. Na zewnatrz zbior przypada na listopad albo poczatek grudnia, wiec w polskim klimacie to raczej material pod lampe niz do gruntu. Porownaj oferty sklepow, zeby wybrac odpowiednie opakowanie.

Najczęstsze pytania

ACE Seeds podaje zawartosc THC w przedziale 23-28 procent. CBD pozostaje ponizej 0,15 procent, a CBG miesci sie w zakresie od zera do 1,5 procent.
W uprawie wewnetrznej od 11 do 16 tygodni, zaleznie od fenotypu. Fenotyp malawijski konczy najszybciej, okolo 85 dni, a fenotyp zblizony do czystego Haze potrzebuje nawet 120 dni.
Nie. To polihybryd, wiec z paczki nasion moga wyrosnac trzy rozne fenotypy o odmiennym wygladzie, aromacie i czasie kwitnienia.
ACE Seeds zaleca 11 godzin swiatla na 13 godzin ciemnosci w kwitnieniu, zeby przyspieszyc zawiazywanie kwiatow i ograniczyc rozciaganie.

Odmiany od Ace Seeds

Inne genetyki tego seedbanku w porównywarce.

Opinie o odmianie

0 opinii
Uprawiałeś tę odmianę?
Napisz, jak rosła i jak działa — pomożesz innym wybrać.
Kliknij gwiazdki
Opinie dotyczą uprawy i właściwości odmiany. Publikujemy je po weryfikacji.
Jeszcze nikt nie ocenił tej odmiany

Uprawiałeś ją? Twoja opinia będzie pierwsza i pomoże innym wybrać.

Porównaj z inną odmianą

Nie możesz się zdecydować? Zestaw do 3 odmian obok siebie: THC, plon, czas kwitnienia i najniższą cenę za nasiono.

Super Malawi Haze
od 53,20 zł / nasiono
3 sklepy · 9 ofert
Zobacz ceny